Fixační pavučinka Soft Stretch

 

Fixační oboustranná nažehlovací pavučinka ke slepení dvou textillí k sobě. Pavučinka po nažehlení neztuhne, zůstáva jemně pružná, je tedy zvláště vhodná pro elastické a tkané textilie lehké až střední gramáže.

Pavučinku lze použít místo stehování a špendlení. Po spojení dvou látek pavučinkou, pokračujte běžným způsobem, látky sešijte v místě slepení nebo podél jejich slepení, dle vaší potřeby.

Balení obsahuje pavučinku na nosném papířě, návin o délce 9,1 m, šíře pásky 15,9 mm.

Další informace v podrobném popisu.

Dostupnost Vyprodáno
89 Kč / balení
Kód produktu 005V
Značka HeatNBond
Kategorie Vlizelíny a výplně
Položka byla vyprodána...
 

Značka: HeatNBond, USA

..................................................................................................................................................................................................................................................

Doporučení od výrobce

Použití:
Látky předeperte a zbavte je chemických prostředků jako jsou aviváže a škroby. Na kousku látek, které chcete slepit nejdříve otestuje celý proces nažehlování pavučinky pro kontrolu přilnavosti a snášenlivost žehlící teploty s vašim materiálem.

Žehličku nastavte nejméně na stupeň bavlny, BEZ napařování. Přiložte pavučinku na rubovou stranu první textilie PAPÍREM nahoru. Na papírovou stranu pavučinky přiložte žehličku na 5 sekund. Opakujte po celé délce pavučinky. Nechte zchladnout a pak odstraňte papír z nažehlené pavučinky.

Nachystejte si druhou látku, lícní stranou dolů a rubovou stranou směrem k vám. Přiložte na ni první textilii s pavučinkou směrem dolů a lícní stranou směrem k vám. Tentokrát na žehličce přidejte napařování a přiložte žehličku na místo spojení na 20 sekund. Žehličku držte na místě bez ježdění sem a tam. Takto pokračujte až do pokrytí celé pavučinky.

Po vychladnutí šijte ručně nebo strojově, dle potřeby.

Údržba:
✔︎ Prát při nízkyých teplotách
✔︎ Lze sušit v bubnové sušičce. Zvolte šetrný proces se sníženou teplotou a dobou sušení
✔︎ Lze čistit chemicky

Vysoké prací teploty a horká sušička mohou po fixaci narušit pojivost lepící hmoty, berte na to prosím ohled v případě, že textilie spojené touto pavučinkou neplánujte k sobě sešít nebo jinak připevnit.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.